Rekomendacje

Zapraszamy do zapoznania się z wyrazami uznania, które usłyszeliśmy od naszych partnerów.

 

Rzetelna firma, to przede wszystkim profesjonalni ludzie, z którymi buduje się długofalowe relacje. Właśnie dlatego już w 2013 roku zaufałem Andrzejowi Różańskiemu i firmie Celion. Wyniki, ogromna wiedza w zakresie finansów i funkcjonowania rynku powodują, że zainwestowany kapitał procentuje i na polisie mamy spory zysk, na bardzo zadowalającym poziomie!

Paweł Pabian, Rzeszów 29.10.2019

Spotkałem Andrzeja na jednym z pierwszych spotkań BNI w jakich miałem możliwość uczestniczyć. Prezentacja jego działalności zwróciła moją uwagę, gdyż będąc posiadaczem produktu finansowego opartego na funduszach, nie odnosiłem żadnych zysków. Zależy mi na tym, żeby moje oszczędności procentowały i zabezpieczyły przyszłość moją i mojej rodziny. Ponieważ obietnice nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością, decyzję podjąłem dopiero po gruntownym sprawdzeniu zarówno dotychczasowych wyników finansowych osiąganych na skutek jego rekomendacji, ale również samego Andrzeja. Teraz Andrzej śmieje się i opowiada, że sprawdzałem go nawet w KNF-ie, bo tak faktycznie było. Do podpisania umowy przekonała mnie możliwość realnego i rzetelnego sprawdzenia dotychczasowych wyników, a po podpisaniu umowy w marcu 2019 roku ostatecznie przekonałem się, że TO DZIAŁA!!!

Wojciech Wnuk, Kraków 22.10.2019

Powierzyłem oszczędności gromadzone od kilku lat w Vienna Life do obsługi firmie Celion. Po tym jak poprzedni zarządzający wygenerował -15% w 3 lata, po pół roku nie dość, że odrobiliśmy straty, to jesteśmy na +10%. Gorąco polecam usługi Celion wszystkim tym, którzy nie mają czasu na śledzenie rynku i zarządzanie zmianami. Celion może zrobić za ciebie właściwe zmiany, a co ważniejsze w odpowiednim momencie – to działa!

Andrzej Szymkowicz, Kraków 14.11.2019

Zainwestowałem kiedyś w fundusze inwestycyjne i próbowałem samodzielnie to ogarnąć…zgadnijcie co się stało 😉 Tak więc, kiedy spotkałem Andrzeja miałem sporo obiekcji, ale przekonał mnie swoimi historycznymi wynikami. To co mogę napisać to – jestem zadowolony! I przede wszystkim spokojny, bo wiem że on trzyma rękę na pulsie.

Piotr M., Rzeszów 15.11.2019

Skontaktuj się z nami!

Zgoda

tel. 504-214-170

CELION Finanse

ul. Słowackiego 20
35-060 Rzeszów

a.rozanski@celion.pl