O nas

Świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się oczekiwania naszych klientów.

Niezależnie od branży, szczęśliwy człowiek powinien wykonywać swoją pracę z pasją

Wizytówka, na którą pracujemy od 2012 roku, to przede wszystkim wiedza i osiągane wyniki inwestycyjne. Klienci doceniają nas za szczerość, dostępność i zaangażowanie. Staramy się działać profesjonalnie, dzielić posiadaną wiedzą i organizować szkolenia. Nasze unikalne podejście do świata finansów sprawia, że z roku na rok stajemy się coraz lepsi.

Współpraca z nami, to partnerstwo, które procentuje.

Historia

2012 – początek niewielkiej obsługi

12.12.2012 roku odbyło się oficjalne otwarcie naszej firmy. Nie mieliśmy pojęcia jak daleko dojdziemy, ale od samego początku chcieliśmy zdobyć serca klientów.  Świadcząc usługi których nikt inny nie odważył się wprowadzić, rozpoczęliśmy na facebooku kampanię informującą, jak inwestować, żeby osiągać ponadprzeciętne zyski. Pomysł okazał się wielkim sukcesem. 

2013 – pierwszy sukces

Polecane przez nas fundusze zarobiły 37,26%. Fantastyczny wynik i wielka duma sprawiły, że postanowiliśmy zachęcić jak największą grupę klientów do korzystania z naszych podpowiedzi. Zostaliśmy też zauważeni przez naszego strategicznego partnera. Skandia nagradza nas i wyróżnia w następnym roku. 

2014 – zaczynam się liczyć w branży

Otrzymujemy na wyłączność ofertę w której klient otrzymuje ekstra bonus w wysokości 7%, doliczany do każdej wpłaconej kwoty przez pierwsze 7 lat inewstycji. Skandia zaprasza nas też do obsługi Tour de Pologne w Rzeszowie i Strbskie Plesno na Słowacji.

2016 – osiągamy najlepszy wynik inwestycyjny w Polsce

Polecane przez nas fundusze w 2016 roku zarobiły 30,6% a łączny wynik funduszy w okresie od 02.01.2013 do 30.12.2016 przyniósł zysk 80,52%.

2019 – rekomendacje przynoszą 300% zysku

W niecałe 7 lat od rozpoczęcia działalności, odnosimy olbrzymi sukces inwestycyjny. Dzięki rekomendacjom Celion , pierwsi klienci trzykrotnie powiększają wartość swojego portfela. Rośnie liczba osób korzystających z naszych podpowiedzi, oraz wartość inwestowanych kwot.

Kontakt

Napisz do nas!

Zgoda

tel. 504-214-170

CELION Finanse

ul. Słowackiego 20

35-060 Rzeszów

a.rozanski@celion.pl